Doprava a platba

DOPRAVA

Nabízíme různé možnosti přepravy zboží, aby byly vaše nákupy co nejpohodlnější. Většinu našich produktů zasíláme prostřednictvím společnosti WEDO, která doručuje jak na konkrétní adresy, tak do výdejních míst a boxů, pokud velikost produktu odpovídá standardním rozměrům. Pro vybrané produkty z našeho specifického skladu využíváme služeb přepravce DPD. Pro menší zásilky je možné využít služby Zásilkovny.

Pro nadrozměrné balíky spolupracujeme s přepravní službou FOFR. V případě speciálních potřeb nabízíme možnost individuální dohody na přepravě, nebo osobního vyzvednutí v Brně.

Na základě objednávaného sortimentu obchod automaticky nabídne možné přepravce.

Ceny přepravy se liší v závislosti na typu zboží a vybrané přepravní službě, pohybují se od 89 Kč do 189 Kč. Pro všechny objednávky nad 3000 Kč hradíme dopravu my. Aktuální cenu pro vaši objednávku si můžete vždy ověřit přímo v košíku

Zajistíme, že vaše zboží bude doručeno rychle a bezpečně, přičemž si vyhrazujeme právo zvolit přepravní službu podle aktuální situace. V případě změny přepravce vám nebudou účtovány žádné doplatky.

PLATBA

Při doručení balíku přepravní službou, máte tři možnosti, jak objednávku uhradit — platba převodem na účet, platba kartou online a platba na dobírku (při přebírání balíku od přepravce).

Platba převodem

  • Pokud si vyberete tento způsob platby, objednávku začneme vyřizovat po přijetí částky na náš účet č. 2002368879/2010. 

Platba na dobírku

  • Způsob platby na dobírku je zpoplatněn částkou 59 Kč. Částku hradíte přímo řidiči, který Vám balík předává. Pro tuto platbu můžete využit jak hotovost, tak platební kartu.

Rychlé online platby

  • Při placení online, budete po dokončení objednávky přesměrování na platební bránu, kde můžete bezpečně provést Vaši platbu. Vaši objednávku tedy začneme vyřizovat ihned poté, co ji přijmeme.

Online platby na našem eshopu zajišťuje společnost:

ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel: +420 228 224 267