Jídelní stůl 120x80x75 cm, masiv dub, povrchová úprava olejem, nohy 8x8 cm

Doprava ZDARMA
250 bodů jako sleva na další nákup.
8 271 Kč
Aktuálně nedostupné
Napište nám a prověříme možný termín naskladnění.
ks
Autronic

Kód produktu: AUC-DS-D120 OAK Doprava a platba

Přírodní jídelní stůl o rozměru 120x80 cm z masivního dubového dřeva zaujme svým rustikálním stylem i zpracováním. Je vyroben v minimalistickém severském designu, v světlejším přírodním odstínu. Výborně se hodí a bude velmi elegantním prvkem nejen v moderních, ale i klasicky laděných jídelnách, kuchyních a obývacích prostorách.
Čisté linie a vysoce kvalitní řemeslné zpracování dřevěného masivu nastavuje okouzlující akcenty a podtrhuje útulnou atmosféru v interiéru. Tento jídelní stůl Vás zve nejen k odpočinku, ale i k setkávání s rodinou i přáteli ve svátečních i všedních okamžicích.
Stolní deska je z kvalitně zpracované průběžné dubové spárovky o síle 2 cm, čtyři hranaté nohy mají čtvercový průřez o rozměru 7,5x7,5 cm. Ve spodní části jsou opatřeny plastovými kluzáky, zabraňující poškození podlahové krytiny. Výška stolu je 75 cm. Lub má výšku 8 cm. Rozteč mezi nohami je 105 cm na delší straně, 65 cm na kratší. Světlá výška k lubu je 65 cm. Ze spodní části je deska vyztužena na třech místech masívními dřevěnými špalíky, zabraňujícími nechtěné zkrucování.
Povrchová úprava je transparentním olejem. Ke stolu je možné umístit až 6 židlí.
Parametry
Barva primární Hnědá
Dekor primární Dub
Demontované Ano
Hloubka 80.00 cm
Materiál Masiv
Materiál desky Spárovka
Materiál nohou Masiv
Počet balení 1.00
Rozměr nohy 8x8 cm cm
Šířka 120.00 cm
Styl Retro
Tloušťka desky (cm) 2.00 cm
Tvar desky Obdélníkový
Typ podnože 4 nohy
Typ zboží Jídelní stůl
Výška 75.00 cm