Jídelní stůl 140+40x80 cm, keramická deska bílý mramor, masiv, černý matný lak

Doprava ZDARMA
245 bodů jako sleva na další nákup.
8 091 Kč
Aktuálně nedostupné
Napište nám a prověříme možný termín naskladnění.
ks
Autronic

Nabízíme designový jídelní rozkládací stůl v industriálním minimalistickém stylu. Jeho kombinace tvrzené keramiky s lesklým dekorem bílého mramoru a masivního dřeva vytváří vyjimečný prvek do moderních, industriálních i klasicky laděných interiérů. Více

Kód produktu: AUC-HT-402M WT Doprava a platba

Designový jídelní rozkládací stůl o rozměru 140 + 40 x 80 cm v industriálním minimalistickém stylu. Vrchní stolová deska je tvrzené keramiky tl. 5 mm v lesklém dekoru bílý mramor. Konstrukce stolu i nohy jsou z masivního dřeva, konstrukční prvky a podklad keramické desky jsou z MDF. Nástřik je v černém matném odstínu. Nohy jsou kónické a obdélníkového průřezu s podélným vybráním z obou stran a velmi zajímavým navazujícím detailem v horní části. Zakončené jsou transparentními plastovými kluzáky eliminují možnost poškození povrchů tvrdých podlah.
Rozkládání je středové a výsuvné, mechanika je celokovová s blokací. Díl je široký 40 cm a s keramickou deskou ve stejném dekoru
Stůl zaujme jak svým minimalistickým designem i skvělým zpracováním detailu, ale také provedením desky se zakulacenými rohy a v neposlední řadě také dekorem vrchní desky, imitující bílý lesklý mramor. Spojení černé matné podnože a lesklé bílé desky jen podtrhuje jeho vyjímečnost a nadčasovost.
Jistě se stane se velmi elegantním a nepřehlédnutelným prvkem v moderních - industriálních, ale i klasicky laděných jídelnách, kuchyních a obývacích prostorách.
Výška stolu je 77 cm. Ke stolu je možné umístit až 8 židlí.
Pokud chcete mít doma designově zajímavý stůl s perfektně zpracovanými a navazujícími detaily, velmi odolnou keramickou deskou a příjemnou dřevěnou kontrukcí, je tento stůl ta správná volba.
Parametry
Barva nohou Černá
Barva primární Bílá
Dekor primární Matný
Demontované Ano
Funkce Rozkládací
Hloubka 80.00 cm
Hmotnost (kg) 63.00
Hmotnost - brutto (kg) 64.00
Hmotnost - netto (kg) 63.00
Materiál Keramika
Materiál desky Keramika
Počet balení 1.00
Povrchová úprava Matný
Šířka 140.00 cm
Styl Industriální
Tvar desky Obdélníkový
Typ podnože 4 nohy
Typ zboží Jídelní stůl
Výška 76.00 cm