Servírovací stolek na kolečkách Autronic DR-046 — masiv bambus

59 bodů jako sleva na další nákup.
1 971 Kč
Příjmáme objednávky
Plánované naskladění 25.7.2024
ks
Autronic

Elegantní servírovací stolek ve skandinávském stylu, zhotovený z masivního bambusu, nabízí variabilitu úložného prostoru a snadnou mobilitu díky kolečkům. Více

Kód produktu: AUC-DR-046 Doprava a platba

Multifunkční využití

Tento servírovací stolek je nejenom skvělým pomocníkem při servírování, ale i perfektním řešením pro úložný prostor ve vaší domácnosti. Ať už hledáte místo pro nádobí, ovoce nebo drobné kuchyňské potřeby, tento stolek je tu pro vás.

Detaily a design

Ve třech patrech najdete pevné roštové poličky, ideální pro těžší nádobí, a výsuvný drátěný koš s dřevěnou úchytkou. Bambusová deska i konstrukce v přírodním odstínu je pečlivě lakovaná transparentním lakem, což jí poskytuje odolnost vůči tekutinám. Navíc, bambus jako materiál skvěle odpuzuje vodu. Na stolku naleznete i praktickou zásuvku s dřevěným madlem pro uložení drobností či příborů. Pro milovníky nápojů tu je i speciální úložný prostor na lahvě s bezpečnostními zábranami.

Mobilní a odolný

Kolečka na stolečku zajišťují snadnou mobilitu. Přední kolečka jsou vybavena brzdami, aby byl stolek vždy pevně na svém místě. Koš je kvalitně svařený z chromovaných kovových drátů. A co je nejlepší? Celková nosnost tohoto stolku je impozantních 20 kg!

Hlavní přednosti:

  • Masivní bambusová konstrukce s odolným transparentním lakem
  • Multifunkční úložný prostor ve třech patrech
  • Snadná mobilita díky kolečkům s brzdami
  • Výrazná nosnost až 20 kg.