Podstavec pod nohy Powerton — černá

27 bodů jako sleva na další nákup.
920 Kč
Příjmáme objednávky
Plánované naskladnění 15.7.2024
ks

Výškově nastavitelný podstavec pod nohy s možností protáhnutí nohou, vyrobený z černé oceli s nosností 25 kg, značka Powerton. Více

Výrobce: Powerton Kód produktu: LAA-PDWPN01KB000 Doprava a platba

Podstavec pod nohy je ideálním doplňkem pro ty, kteří tráví hodně času sezením. Díky své výškové nastavitelnosti umožňuje správné ergonomické sezení a podporuje zdraví. Navíc disponuje funkcí protažení nohou, která je zajištěna rukojeťí/podporou nohou s měkkým polstrováním. Tato funkce je užitečná při velké únavě nohou a pomáhá uvolnit napětí. Podstavec je vyroben z černé oceli, což mu dodává odolnost a pevnost. S nosností 25 kg je vhodný pro různé uživatele. Protiskluzové podložky na nožičkách zajišťují stabilitu podstavce a chrání podlahu před poškrábáním. Sestavení je velmi snadné, nepotřebujete žádné nářadí. Vylepšete si své sezení a udržujte si pohodlí a zdraví s tímto výškově nastavitelným podstavcem pod nohy od značky Powerton.

Výškově nastavitelný podstavec pod nohy

Houpací podstavec pod nohy nutí k aktivnímu sezení a dolní končetiny tak nejsou ve strnulé poloze. Podporuje žilní návrat krve k srdečnímu svalu. Podstavec je výškově nastavitelný a jeho konstrukce umožňuje protažení nohou. Zpříjemněte si své sezení, jak jen to jde.
Funkce naklápění
 
 
Funkce naklápění
Funkce naklápění poskytuje lidem se sedavým zaměstnáním snížit napětí a únavu nohou. Je ideální také pro ty, kteří se pohybem zbavují nervozity. Pokud nechcete funkci naklápění používat, jednoduše podstavec zaaretujete ve sklonu v rozmezí -20° - 20°, který Vám nejlépe vyhovuje.

Výškové nastavení
 
 
Výškové nastavení

Podstavec vyhovuje potřebám každého z nás. Díky výškovému nastavení 14 / 16 cm si nastavíte podstavec přesně do takové výšky, jakou potřebujete, abyste seděli správně ergonomicky a dbali tak na své zdraví.

 
 
 
 
Protažení nohou
 
 
 
Protažení nohou
Při velké únavě nohou můžete využít rukojeť / podporu nohou a jednoduše si nohy opřít a tím i protáhnout. Aby bylo protažení příjemné je rukojeť / podpora vybavena měkkým polstrováním.

Protiskluzové podložky
 
Protiskluzové podložky

Protiskluzové podložky na nožičkách zajistí perfektní stabilitu podstavce. Díky nim je také zaručeno, že Vám podstavec nepoškrábe nebo neodře podlahu.

 
 
 
Snadná montáž
 
 
 
Snadná montáž
K sestavení podstavce nepotřebujete žádné nářadí, vše je velmi snadné. Stačí zasunout rukojeť / podporu nohou do dolní konstrukce podstavce, nastavit výšku a je hotovo.
 
 
 
 
Specifikace
Nastavení výšky: 14,1 / 16,1, cm
Úhel sklonu: +20°~-20°
Materiál: ocel
Rozměry: 441 x 398 x 378 mm
Nosnost: 25 kg
Parametry
Barva černá
Ergonomický ano
Materiál ocel
Nosnost [kg] 25 kg
Umístění pod nohy
Výrobce Powerton